2Br Home In Pyrmont - Walk To Darling Harbour & Cbd

  • 69 m²

2Br Home In Pyrmont - Walk To Darling Harbour & Cbd tilbyder værelser med udsigt over haven i nærheden af The Star Casino. Feriehus har 1 badeværelser og et fuldt udstyret køkken.

Indkvarteret på dette sted, kommer du til at bo inden for 25 minutters gang fra Operahuset i Sydney og 2 km fra Royal Botanic Gardens Sydney. Gæsterne kan komme til Sydneys centrum på 20 minutter til fods. 2Br Home In Pyrmont - Walk To Darling Harbour & Cbd er placeret i Pyrmont område, inden for 5 minutters tur i sushi bar Kura 2 Japanese Restaurant. Art Gallery of NSW ligger ved siden af villaen. Grundet den bekvemme beliggenhed, vil det kun tage dig 20 minutters kørsel at komme til Sydneys Kingsford Smith lufthavn.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near 2Br Home In Pyrmont - Walk To Darling Harbour & Cbd Sydney
Cozy 2Br Plus 1 Loft & Darling Harbour & Fish Market &Casino-7 Mins Walk
pris kun for mobil

Cozy 2Br Plus 1 Loft & Darling Harbour & Fish Market &Casino-7 Mins Walk

19 m fra overnatningsstedet
USD 518 USD 466
pr. nat
2Bds& Darlingh&Fishm Super Cozy
pris kun for mobil

2Bds& Darlingh&Fishm Super Cozy

6.7
Behagelig 46 anmeldelser
30 m fra overnatningsstedet
USD 232 USD 209
pr. nat
Delightful 2 Bedroom House Pyrmont 2 E-Bikes Included
pris kun for mobil

Delightful 2 Bedroom House Pyrmont 2 E-Bikes Included

31 m fra overnatningsstedet
USD 236 USD 212
pr. nat

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Spisemuligheder

    • Udendørs spiseområde

    I køkkenet

    • Kedel

    For børn

    • Tremmesenge/vugger

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Dagligstue
    • Terrasse
    • Spisebord

    På badeværelset

    • Vaskemaskine

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • El-ladestation

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:00
    Udtjekning: fra 08:00 indtil 10:00
    Licensnr.PID-STRA-84478
    Ofte stillede spørgsmål
    • Hvilke populære attraktioner ligger tæt på 2Br Home In Pyrmont - Walk To Darling Harbour & Cbd?
      Du kan besøge The Star Casino, som ligger i nærheden af 2Br Home In Pyrmont - Walk To Darling Harbour & Cbd.
    • Kan vi parkere vores bil i nærheden af 2Br Home In Pyrmont - Walk To Darling Harbour & Cbd?
      Ja, der er en parkeringsplads til rådighed for gæsterne i 2Br Home In Pyrmont - Walk To Darling Harbour & Cbd.
    • Hvad er tidspunktet for ind- og udtjekning i 2Br Home In Pyrmont - Walk To Darling Harbour & Cbd?
      Gæster på 2Br Home In Pyrmont - Walk To Darling Harbour & Cbd skal tjekke ind senest 23:00 og tjekke ud senest 10:00.
    • Hvilke restauranter ligger tæt på 2Br Home In Pyrmont - Walk To Darling Harbour & Cbd?
      Restauranter i nærheden af 2Br Home In Pyrmont - Walk To Darling Harbour & Cbd omfatter Kura 2 Japanese Restaurant og Kura.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    2Br Home In Pyrmont - Walk To Darling Harbour & Cbd Sydney

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk